O nas

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości narzędzi skrawających i materiałów eksploatacyjnych do narzędziowni. Służymy również doradztwem technicznym i wiedzą ekspercką w doborze grafitów do obróbki EDM. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, w jak najkrótszym czasie, w oparciu o ekspercką analizę Państwa potrzeb.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości grafity EDM stosowane w wielu dziedzinach przemysłowych, frezy do grafitu oraz innych metali, pręty z grafitu EDM, drut do EDM, elektrody miedziane i mosiężne do EDM oraz wałki z grafitu EDM.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również żywice dejonizujące, środki antykorozyjne, środki chemiczne do czyszczenia form wtryskowych takie jak: odtłuszczacze, rozpuszczalniki do myjek ultradźwiękowych, smary do obrabiarek a także szeroką gamę różnorodnych urządzeń i narzędzi do wyposażenia profesjonalnych warsztatów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów mocujących EROWA.
Naszą markę cechuje kreatywność technologiczna, rzetelność w doborze optymalnych rozwiązań i gwarancja najlepszej jakości produktów potwierdzona certyfikatami